POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

Co jest NAJpiękniejsze w futbolu? Wspólny wysiłek, emocje, które łączą, i duch gry zespołowej. Właśnie dlatego z PZPN od dawna gramy do jednej bramki. Jak w każdej drużynie, kluczowa kwestia to zaufanie. Dla nas PZPN jest sprawdzonym, niezawodnym partnerem, na którego zawsze możemy liczyć.

Z pasją angażujemy się w najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce. Od 2015 roku LOTOS jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W styczniu 2018 roku przedłużyliśmy umowę sponsorską z PZPN na kolejne cztery lata.

Wiemy, że łączy nas piłka. Wiemy, że NAJ nie bierze się znikąd. Nasz wspólny sportowy cel? Dać polskim piłkarzom tak wiele wsparcia i pozytywnej energii, jak to tylko możliwe. Dopracowujemy każdy element, pokonujemy każdą przeszkodę i dajemy z siebie wszystko!

Przed nami mnóstwo sportowych emocji. Nasza drużyna wywalczyła już awans na mistrzostwa Europy 2020, podczas których zmierzy się z najlepszymi europejskimi drużynami. Kolejnymi wyzwaniami będą rozgrywki Ligi Narodów 2020/2021 oraz eliminacje do mistrzostw świata 2022 w Katarze. LOTOS pozostaje także Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski U-21 oraz wspiera zawodniczki jako Główny Sponsor Reprezentacji Polski Kobiet. Chcemy być z nimi i razem budować pozytywny klimat dla polskiej piłki.

Wiemy, że NAJlepsze dopiero przed nami!