NAJ NIE BIERZE SIĘ ZNIKĄD

Zanim nasze paliwo trafi do Twojego baku, przechodzi szereg najostrzejszych testów przeprowadzanych w niezależnych laboratoriach. Testy zaczynają się już u producenta, czyli w rafinerii Grupy LOTOS w Gdańsku zaliczanej do grona najnowocześniejszych. Dodatkowe badania przeprowadza nasz partner – światowy lider branży chemicznej i dostawca komponentów do paliw – BASF. Razem stoimy na straży jakości wspólnego produktu. Dlatego nie zaskoczyły nas wyniki badań BASF potwierdzające, że Dynamic 98 usuwa z silnika do 80% nagromadzonych osadów ze spalania, a zużycie paliwa maleje o blisko 3%.

NAJ Nie bierze się znikąd NAJ Nie bierze się znikąd
NAJ Nie bierze się znikąd
LOTOS POLSKA

Szanowni Państwo,

realizowana w sieci stacji paliw LOTOS promocja „Naj nie bierze się znikąd” spotkała się z bardzo dużym odzewem. Koniec promocji był planowany na 20 sierpnia 2017 roku lub na chwilę wyczerpania zapasów szklanek. Ogromne zainteresowanie akcją spowodowało, że promocja została zakończona 10 sierpnia o godz. 23.59. Od tego momentu na naszych stacjach szklanki promocyjne nie są już dostępne.

POBIERZ
REGULAMIN

Informujemy, że tym z Państwa, którzy nie zdążyli wymienić kuponu z 3 naklejkami na szklankę, pomożemy rozwiązać problem.

Prosimy o kontakt z infolinią LOTOS, która do 31 sierpnia 2017 roku będzie w związku ze sprawami promocji szklanek działała codziennie (w tym także w dni wolne od pracy) w godz. 7.00-18.00, tel.: 801 345 678, 58 326 43 00 (dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych oraz z zagranicy). Osoby chcące złożyć reklamację prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy: biuro@lotospaliwa.pl.

Chcemy Państwu bardzo podziękować za udział w promocji i zaprosić do udziału w kolejnych akcjach organizowanych na naszych stacjach.

LOTOS POLSKA

Przekonaj się, że określenie naszych paliw
mianem „naj” nie bierze się znikąd.

KUBA BŁASZCZYKOWSKI

Rewelacyjny piłkarz, kawaler Orderu Uśmiechu, przez wiele lat kapitan polskiej reprezentacji, dwukrotny laureat plebiscytu „Piłkarz Roku” i zdobywca innych zaszczytnych tytułów. Po prostu najlepszy w wielu życiowych dyscyplinach.

DR TOMASZ ROŻEK

Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy naukowych. Doktor nauk fizycznych, który co tydzień w programie Sonda 2 udowadnia, że nauka jest fascynująca i wciągająca. Autor książek i bloga Nauka - to lubię!

Więcej o Tomaszu Rożku znajdziesz na: naukatolubie.pl

The making of